👤

Un suc si o prăjitură au media aritmetică a preturitor 7,20 lei. Prjitura este de 3 ori mai scumpă decât sucul.Cât costă fiecare ? ​

Răspuns :

Răspuns:

◇◇◇◇Baftaaaaaaaa!!!!!☺️◇◇◇◇

Vezi imaginea EKJEEE