pentru 89 kg de pere și 98 kg de mere sau plătit 472 RON iar pentru 112 kg de pere și 14 kg de mere sau plătit 266 RON Câți a plătit pentru 1 kg de pere? Dar pentru 1 kg de mere? urgent vă rog! prin metoda comparației dau 70 de puncte
Vă mulțumim că ați vizitat platforma noastră dedicată Matematică. Sperăm că informațiile prezentate v-au fost utile. Dacă aveți întrebări sau aveți nevoie de suport suplimentar, vă rugăm să ne contactați. Vă așteptăm cu drag și data viitoare! Nu uitați să adăugați site-ul nostru la lista de favorite!