ex 2 este fff urgent dau coronita, ma abonez

Fiecare elev vine cu diferite fructe, de la mere pana la banane, iar mai apoi se pun la o lalta si vedem cate avem din fiecare. Mai apoi, ducem "piata", adica masa pe care punem alimentele si in toate pauzele videm cu 3-5 lei fructele.