👤

v=54 km/h d=7.5km aflati delta t​

Răspuns :

Răspuns:

[tex]v = \frac{d}{delta \: t} [/tex]

v = 54 km/h = 15 m/s

d = 7.5 km = 7500 m

delta t = d/t = 7500 m / 15 m/s = 500 s