👤

1.viteza=? delta d=1200km delta t=2h
2.delta t=? delta d=540km
[tex]viteza = 120 \frac{m}{s} [/tex]
3.delta d=? delta t=50sec
viteza=24
[tex]viteza = 24 \frac{m}{s} [/tex]
va rog mult!!!!dau coroana!!!​