VA ROG AJUTATIMACU ACESTE EX!!!2 caiete..... 5 pixuri..... 25 de lei 2 caiete.... 3 pixuri.... 23 de lei cat costa 1 pix dar un caiet? (1) 2 ciocolate....8 bomboane..... 48 de lei 2 ciocolate.... 5 bomboane..... 45 de lei Cat costa o bomboana? (2) 7 mingi.... 3 masinute..... 370 de lei 5 mingi.... 5 masinute..... 350 de lei Cat costa o minge? (3) 2 kg mere...... 5kg pere...... 35 de lei 4 kg mere...... 5kg pere.......45 de lei Cat costa un kg de mere?(4) DAU COROANA VA ROGG REPEDE!!!!!
Vă mulțumim că ați vizitat platforma noastră dedicată Matematică. Sperăm că informațiile prezentate v-au fost utile. Dacă aveți întrebări sau aveți nevoie de suport suplimentar, vă rugăm să ne contactați. Vă așteptăm cu drag și data viitoare! Nu uitați să adăugați site-ul nostru la lista de favorite!