👤

Priviți imaginea alăturată şi alegeți răspunsul corect. Un litru de ulei costă: a 6 lei; b 8 lei; c 9 lei; d 18 lei.​

Priviți Imaginea Alăturată Şi Alegeți Răspunsul Corect Un Litru De Ulei Costă A 6 Lei B 8 Lei C 9 Lei D 18 Lei class=