V=48, u= 24x10³ Pa, t₁ = 15 °C, f = 40% m₂ = 60% t1=t2 а) Niu = ?, b) m constantă = ?, c) p₂ = ?, d) ro1 =? Mă puteți ajuta vă rog cu această problemă la fizica, cât mai repede ?
Vă mulțumim că ați vizitat platforma noastră dedicată Fizică. Sperăm că informațiile prezentate v-au fost utile. Dacă aveți întrebări sau aveți nevoie de suport suplimentar, vă rugăm să ne contactați. Vă așteptăm cu drag și data viitoare! Nu uitați să adăugați site-ul nostru la lista de favorite!