👤

№ 2.
d₂ = 50 km
t₁ = 500 s
d₂ = 50 km
V₂ = 72 km/h
d3 = 150 km
t 3 = 25 min
_____________
Vmed - ?​


Răspuns :

Vă mulțumim că ați vizitat platforma noastră dedicată Fizică. Sperăm că informațiile prezentate v-au fost utile. Dacă aveți întrebări sau aveți nevoie de suport suplimentar, vă rugăm să ne contactați. Vă așteptăm cu drag și data viitoare! Nu uitați să adăugați site-ul nostru la lista de favorite!


Ze Learners: Alte intrebari