Pretul unui kg de Pere este 4 lei, 5 lei, 6 lei, in function de calitatea perelor. andrei trebuie sa cumpere cel Putin un kg de Pere din fiecare sortiment. Ce suma de bani minima si maxima are trebuie sa aiba andrei pentru a putea cumpara din pizza 5 kg de Pere?
Vă mulțumim că ați vizitat platforma noastră dedicată Matematică. Sperăm că informațiile prezentate v-au fost utile. Dacă aveți întrebări sau aveți nevoie de suport suplimentar, vă rugăm să ne contactați. Vă așteptăm cu drag și data viitoare! Nu uitați să adăugați site-ul nostru la lista de favorite!